poniedziałek, 2 lipca 2018

„Bad Boy’s Girl” — Blair Holden


BAD BOY’S GIRL || BLAIR HOLDEN || WYDAWNICTWO JAGUAR
PREMIERA: 15.02.2018

Sięgnęłam po tą książkę, gdy czułam, że potrzebuję się zrelaksować i poczytać coś naprawdę luźnego. Wybór Bad Boy’s Girl był strzałem w dziesiątkę, bo pomimo tego, że książka jest dość spora, to czyta ją się błyskawicznie. I jak na historię z Wattpada, gdzie popularność zdobywają naprawdę głupie historyjki, ta całkiem nieźle się prezentuje.

Tessa nie miała łatwego życia jak na nastolatkę z bogatej rodziny. Dla jej ojca liczyła się tylko kariera, matka przejmowała się samą sobą, a brat został alkoholikiem po tym jak wyleciał z uczelni i zostawiła go ukochana. Dziewczyna była pozostawiona sama sobie, a dodatkowo życia nie ułatwiała jej otyłość. Miała eks przyjaciółkę — Nicole — która w książce została przedstawiona jak stereotypowa kapitan drużyny cheerleaderek, czy typowa wredna zołza. Jej życia nie uratowało nawet to, że schudła — tak czy siak była gnębiona. W tym nieszczęściu znalazła jednak dwie przyjaciółki, Megan i Beth. Co by tu jeszcze dodać do tej mieszanki wybuchowej? Nieodwzajemnioną miłość do Jasona, chłopaka Nicole, i powrót jego brata, Cole’a, który był wrogiem numer jeden Tessy.

Cole Stone wyjechał do szkoły z internatem i w ten dzień życie Tessy stało się minimalnie znośniejsze, jednak nie mógł siedzieć tam wieczne i wrócił do miasta. Niespodziewanie wepchał się w życie przerażonej dziewczyny i całkowicie je zmienił… Jak to się dzieje, że wróg numer jeden potrafi zostać ogromną miłością? Co mnie pozytywnie zaskoczyło — w tej książce wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, a nie wyssane z palca. Winy nie zostały przebaczone, ale odkupione i chłopak naprawdę zasłużył na szansę od Tessy.

Tak jak pisałam wcześniej — Bad Boy’s Girl czyta się błyskawicznie. To jedna z tych książek, od których nie można się oderwać, a zakochanie głównej bohaterki przeżywa się wraz z nią. Nie mogę się doczekać, aż sięgnę po następne części!Za egzemplarz dziękuję;
Wydawnictwo Jaguar.

4 komentarze:

 1. Mam na swojej półce i z miłą chęcią zaczęłabym ją czytać, jednak jest jeszcze kilka książek, które muszę nadrobić.
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)
  https://okularnicaczyta.blogspot.com/2018/07/spirit-animals-upadek-bestii-3-pierwsze.html

  OdpowiedzUsuń
 2. To książka raczej dla młodszych czytelników, niż ja. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że Ci się spodobała. Dla mnie niestety się nie nadaje, nie ciągnie mnie do niej ani troszkę.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń